Sahifa fully responsive WordPress News, Magazine, Newspaper, and blog ThemeForest one of the most versatile website themes in the world.

Biz Kimiz

Firmamız Çevre Mevzuatlarının uygulanması konularında faaliyet göstermektedir. Şirketimizin politikası temsil ettiğimiz şirketlerin hak ve hukuklarını en iyi şekilde koruyarak, Resmi Kurum ve Kuruluşlar nezdinde, yasal mevzuatlar gereğince çevre ve insana yönelik sorumluluk bilinciyle, alınması gerekli izin, onay ve teşvikleri almaktır.

ProÇev Mühendislik Danışmanlık; yönetim sistemleri ile ilgili olarak onay almayı isteyen işletmelere danışmanlık ve eğitim hizmeti vermektedir.
ProÇev Mühendislik Danışmanlık olarak; Danışmanlık ve Eğitim Hizmeti verdiğimiz işletmelere özel “Çalışma Programı” hazırlıyor ve bu uygulamaların başından sonuna kadar bizzat yer alıyoruz.

Periyodik raporlama sistemi ile çalışarak üst yönetimi sürekli bilgilendiriyoruz.
“Çalışma Programı”nda belirlenen hedeflere ulaşmak için ilerlenen yolda gerek çözüm önerilerinizi gerekse dökümantasyon çalışmaları ile müşterilerimize “Çözüm Ortağı” oluyoruz.
Yıllardır müşterilerine kaliteli hizmet sunumunu temel ilke edinmiş olan kuruluşumuz, bunu gerçekleştirebilmek amacıyla var gücüyle çalışmakta, müşteri tatminini maksimum seviyede tutulabilmesi için tüm olanakları seferber etmektedir.

Misyonumuz

İşbirliği içinde bulunacağımız işletmelerin ihtiyaçları doğrultusunda analiz yaparak, eğitim-danışmanlık hizmetleri ile ülkemizde sürdürülebilir çevre anlayışının yerleşmesine katkıda bulunmak, çalışanları ve yöneticileri bu konularda donanımlı ve bilinçli hale getirmek misyonumuzdur.


Vizyonumuz

Koşulsuz müşteri memnuniyeti anlayışı ile müşterilerimizin taleplerine en ekonomik ve katma değeri en yüksek çözümler üretmek.
Responsive ThemeForest Wordpress Theme Avada bigtheme.net/wordpress/themeforest/323-avada BIGtheme.net